SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet yamaha why 50 cc classic
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '16
Lloji :
Yamaha Vity
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
9,000
Motori (kubik) :
50.00
Viti :
2000
ID e produktit :
123013
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet motorri yamaha why 50 cc classic vit prodhimi 2000

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Driton
Gjakova
+37745684954
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »