SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
lt 35 2.5 tdi 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Maj '16
Lloji :
Volkswagen LT
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
201,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
2006
ID e produktit :
123049
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kamioneta me sanak shitet eshte e sapoardhur nga zvicra4.20 gjatsia2.10 gjersia2.20 naltesiakamioneta eshte pa dogane

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Heset Ramadani
Prishtinë
044305221
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »