SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES VITO 109 2.2 CDI FULL EXTRA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Janar '17
Lloji :
Mercedes Vito
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Station Wagon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2009
ID e produktit :
123058
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MERCEDES VITO 2.2CDI
ME KLIM
I REGJISTUAR RKS
GJENDJE SHUM TE MIR
VITI 2009
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044149190 049844811
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »