SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Opel Vectra C
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '16
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
123073
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Shes Opel Vectra C 2.0DTI 2003 ne gjendje perfekte Vetura posedon : *Regjistrim deri ne gusht 2016 *Klima dy zonale *Xhama elektronik *pasqyre me nxemje *komanda ne timon *motorrin me zingjir ECOTEC *bord kompjuter *goma te reja M+S *senzor shiu *xhama te zi *led drita *hapje dhe mbyllje te xhamav me digitron *2 qelsa Ju Faleminderit per mirkuptim kontakt dhe ne viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lind
Gjilan
045/559/195
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »