SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Chevrolet Captiva LT Exclusive
Çmimi :
€12,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '16
Lloji :
Chevrolet Captiva
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
246,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2007
ID e produktit :
123078
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Chevrolet Captiva LT Exclusive 2.0d 150 psviti prodhimit 2007 , 246.000 km , manual , pronari i dyt.shtesa : full lekur,klim,navigacion,7 ulese ,fellga 18'

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Begzad
Fushë Kosovë
044 36 68 68
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »