SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 307 1.6 HDI Me Dogan -06
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '16
Lloji :
Peugeot 307
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2006
ID e produktit :
123080
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Peugeot 307 me motor 1.6 HDI. Vetura eshte e doganuar e ardhur nga Suedia dhe ne gjendje perfekte si teknike poashtu vizuele. Posedon: Klime A/C, Ulset me nxemje, CD Player, ABS, ESP, Airbag, Dritare dhe pasqyre elektrike, Fellne Alumini etj.

Nr.TEL: 049 605 700

Gjendemi ne fshatin Vragoli komuna e Fushë Kosovës ne magjistralen Prishtinë-Pejë, ngjitur me pumpen Al Petrol.
Informata rreth publikuesit
Granit
Prishtinë
044501784
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »