SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pasat
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
30 Maj '16
Lloji :
VW PASSAT
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
ID e produktit :
123149
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Esht ne gjendje shum te mir
Esht TDI me dy te kuqePostuar nëpërmjet celularit.
045254105
Informata rreth publikuesit
Labinot
Prizren
045-254-105
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »