SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Insignia
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '17
Lloji :
Opel INSIGNIA
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Tourer
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues
ID e produktit :
123187
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura në shitje Opel Insignia


* Çmimi me marrëveshje
Marka & Modeli, Lloji:Opel Insignia, Karavan
Viti prodhimit:2009
Karburanti:Naftë
Madhësia e motorit:2000 cm³
Transmisioni(Marshi):Automatik
Ngjyra:Bardhë
Nr i ulëseve:5
Kilometrazhi: 170 000 KM + histori (liber) SERVISI
Gjendja:E përdorur

Përshkrimi siguria&komoditeti

Shitet
Shitet Opel Insignia Sportstourer, VP 2009,regjistrimi i pare ne kosove, regjistrim deri shkurt 2017, vellimi i motorrit 2000cc, fuqia e motorrit 130PS, ne gjendje super te mire teknike dhe vizuele.
Posedon : ABS, Radio me cd + bluetooth + hands free kit + navigacion, EDS ( engine data scan ) , disqe (fellne) alumini 17", uleset e para me nxemje, ESP electronic stability program, rimorkiator (kuka qe montohet), dritare elektrike dhe me ngrohje, pasqyre elektrike dhe me nxemje, senzore parkimi, klima elektronike, TCS traction control system, senzor shiu, airbag, board kompjuter, ngjyre e bardhe metalike (olympic white), autopilot (tempomat), hidraulik, timon multifunsional, mbyllje qendrore.
Kontakti ne email ose ne :
Whatsap: +93729439850
Informata rreth publikuesit
Besim
Gjilan
+37744177150
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »