SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Golf 6 R line original
Çmimi :
€12,350.00
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
159
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2010
ID e produktit :
123188
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vw Golf 6 R line original
full extra
me dogane te paguarPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vw Audi
Pejë
044138188
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »