SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RenoLaguna
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
19 Maj '16
Lloji :
Renault Laguna
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2004
ID e produktit :
123191
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vetura Per me shum informanta na kontaktoni ne tel.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albina
Prishtinë
37744627114 / 37744627513
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »