SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi a4 1.9tDI
Çmimi :
€5,900.00
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
123198
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet vetura e sapo ardhur nga zvicrra
Audi A4 1.9 tDI me 130ps
I doganuar dhe i regjistruarme daten 22/07/2016vetura posedon;
shpejtsi 6+R
centrall
gjama elektronik
klim, arb, abs, eps
vetura asht ne gjendje te mir mekanike
kontakti ne viber;
KS; +37744749793
CH; +41 76 278 19 53
presim bleres serioz
Informata rreth publikuesit
Lorenc
Gjakovë
37744749793. 41 76 278 19 53
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »