SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-Benz C200
Çmimi :
€6,900.00
Kategoria :
Postuar :
14 Maj '16
Lloji :
Mercedes C 200
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
123240
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES MERCEDES C-CLASS C200 VITI I PRODHIMIT 25.9.2002
VETURA KA ULSET ME RRYM,GJAMAT ME RRYM,PASQYRET ME RRYM,KLIM,ABS,TEMPOMAT.ETJ...
VETURA ESHTE SHUM E RUAJUR SI NGA BRENA ASHTU EDHE NGA JASHT,REXHISTRIMI I PAR NE KS.
VETURA POSEDON GOMA TE VERES POTHUJASE TE REJA ME FELLNE 17COLL PO ASHTU GOMAT E DIMRIT 15COLL
GJITHASHTU VETURA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE SI ASHTU OPTIKE
VETURA ESHT NE EMRIN TON PERSONAL VETURA NUK ESHT ne HIPOTEK.
REXHISTRIM DERI ME 06/01/2017.

Nr:kontaktues-045 679 807
Viber +37745679807
Informata rreth publikuesit
Liridon
Besianë
045 679 807
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »