SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Fiesta 1.3 Benzin 16V
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
11 Maj '16
Lloji :
Ford Fiesta
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
1998
ID e produktit :
123256
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Alarm centrall, ABS, cd player, air bag, gjysme-klim, poashtu posedon edhe bllokad per ndezje.- Gomat i posedoj edhe te veres edhe te dimrit.- Vetura eshte ne gjendje shume te mire, servisin e posa kryer dhe me nje fjal TIP-TOP, vetem me vozit.- Per me shume info, shihni fotot dhe kontakt ne numer telefoni 049490528 (viber) dhe 049355550.- Bej ndrrim eventual edhe me ndonje Peugeot 307

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon
049/490528, 049/355550
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »