SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Maj '16
Lloji :
Renault Avantime
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
103
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
123272
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renaulti dacia 1.4 Benzin ne gjendje te rregullt teknike ,regjistrimi deri ne Nentor te keti viti
viti i prodhimit ne 2005 une kam perdor vetem une e kam ble me zero kilometra kilometrat qe i ka i ka origjinale 103 kilometra i ka te kaluara
qmimi eshte i diskutushem
Informata rreth publikuesit
bekim
Prishtinë
045346169
prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »