SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 525D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Maj '16
Lloji :
BMW 5 Series
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
181,000
Motori (kubik) :
525.00
Viti :
2005
ID e produktit :
123273
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
2005,ne gjendje te rregullt100% Kilometra 181:000

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Perparim
Ferizaj
01631370923
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »