SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vento
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '16
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1997
ID e produktit :
123288
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet: WV Vento 1.9 TDI 1997 regjistrim deri 08 2016. Posedon Klim Automatike,fellge 17 zoll me guma te reja,felge per dimer 15 zoll, Navi DVD dhe kamera mbrapa,amortizera sport shihen ne foto te cilet ngrihen lart per dimer psh dhe per veres mund ti ulesh posht sadush,vetura esht ne gjendje shum te mir,te tjerat shihen ne foto...Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valon
Besianë
049707901
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »