SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 1.9 TDI Automatik DSG 04-pronari
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Maj '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
123318
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 5 1.9tdi Automatik DSGposedonRks deri muajin nentorfull extraregjistrimi i pare ne rks4 xhama elektronikpasqyre elektronikecd playerndrrim nuk bejserviset e sapokryera ulje filtera edhe ulje menjaqitne gjendje perfekte tel 043 844 181

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
beni
Prishtinë
043 844 181
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »