SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-C-2.2-Dizell-CDi-Viti-03 full ekstra
Çmimi :
€6,900.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '16
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2003
ID e produktit :
123319
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtet-Mercedesi-03 Dizell-CDI-2.2 motori teper ekonomik,Posedon Klim-tronik,Bord-Komjuter,Xhamat-Pashqyret me rrym,2-Qelsa,Alarm/Centrall,nje pronar vete eka doganu-regjistru,ka ni vit regjistrim.Te interesuari munde te me kontaktoj ne kta,
nr.viber-044-506-986.
ipko-049-144-665.
Informata rreth publikuesit
imer
Prishtinë
044506986
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »