SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 118d
Çmimi :
€7,800.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '16
Lloji :
BMW 118
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2008
ID e produktit :
123347
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ,BMW 118d ,Viti 2008 , Manual , Diesel ,Serviset e kryera , Fellne 16 ,Klimatronik ,Ne gjendje te rregullt , (Cmimi i Diskutueshem)
Contact viber : +37745979766. Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Adonis
Prishtinë
049 600 216
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »