SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X6 M-Performance 3.0
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:12
Lloji :
BMW X6
Ngjyra :
Bardhë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2008
ID e produktit :
123352
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw x6 em-performance ngjendje te shkelqyer Emperformance lled mrapa 3.0 dizel!!
Qmimi i diskutushem, Per me shum info kontaktoni

044218816

Viber: +37744218816
Informata rreth publikuesit
Avni
Prishtinë
044 218816
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »