SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 7 VII 1.6 TDI me dogan 2013
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:32
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Zezë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
138,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2013
ID e produktit :
123357
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF VII

Shes golf 7 ne gjendje te mir, me dogan te paguar. Navi, Komando vollan,ETC! Per ma shum info:

044 218 816

Viber +37744218816.
Informata rreth publikuesit
Avni
Prishtinë
044 218816
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »