SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen Jumpy 2008 1.6 dizell
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Maj '16
Lloji :
Citroen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2008
ID e produktit :
123362
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kombi ne gjendje perfekte i sa po ardhur nga zvicra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
drinor
045516000
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »