SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf IV TDI - 00
Çmimi :
€2,299.00
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
225,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
123397
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4 diesel 1.9 TDI ne gjendje shume te mire viber +377 45 585 345

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liridon
045 585 345
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »