SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A4 1.9 TDI -03 RKS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
225,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
123400
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes audin A4 1.9 TDI me i te kuqe 131 PS. 225.000km
Viti prodhimit: 2003
Regjistrim deri ne muajin shtator 2016
Ne gjedje shum te mire me shum pak shpenzime
Perkthimi behet menihere.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Prizren
044339293
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »