SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Peugeot 307hdi 2.0
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '16
Lloji :
Peugeot
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
123416
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 307 2.0hdi,full extra, panoram, karrikat me nxemje,xenona, Manual 6shpejtesi, 7hulese, ne gjendje shumm te rregullt.Kontakto ne Viber: +37744553490

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fisnik
Prishtinë
049898914
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »