SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Honda CBF 500
Çmimi :
€2,900.00
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '16
Lloji :
Honda
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
123418
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes motor Honda CBF 500 ne gjendje perfekte i ardhur nga Zvicra,i doganuar


Qmimi:2900 i diskutueshem
Informata rreth publikuesit
Resnik
Prizren
049763 727
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »