SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes Benz C220
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '16
Lloji :
Mercedes C 220
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike
ID e produktit :
123421
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes C220 CDI
Vetura posedon:Klime,Abs,Esp,Komande N'timon,Panorame,Tempomat etj
Regjistrim ka deri ne shkurt 2017.
Informata rreth publikuesit
Mërgim
Turin, Italy
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »