SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi a6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Maj '16
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2001
ID e produktit :
123428
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi a6 viti 2001 ka regjistrrim edhe 6muj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arbresh
044893410
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »