SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET URGJENT
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '16
Lloji :
Opell
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
18,735,727
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
123431
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes vetur OPEL OMEGA B4VITI I PRODHIMIT NE FUND TE DHJETORIT TE VITIT 2001KUBIKAZHA 2.0KARBURANTI DIESELREGJISTRIM DERI NE FUND TE MUAJIT SHKURT TE VITIT TE ARDHESHEMTJERAT. CENTRALL. HIDRAULIK. SHIBER. TEMPOMAT. KLIM. GJAMAT ME RRYM. KARRIKAT ME NXEMJE. DRITAT XENON. GOMAT ME FELLNE 16. 225/55. ETJ.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
044666373
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »