SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
renault skenik 1.6 benzin
Çmimi :
€2,350.00
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '16
Lloji :
Renault Scenic
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1998
ID e produktit :
123433
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes renault skenik ne gjendje shum te mir i regjistruar deri ne muajin dhjetor vetura posedon KLIM CENTRALL ABS KOMANDA NVOLLAN XHAMAT E PAR ELEKTRONIK HIDRAULIK per mashum informata kontaktoni ne ket numer +38649643202
Informata rreth publikuesit
enis
Prishtinë
049643202
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »