SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet. Reno Kongoo .1.9 .2002
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik
Lloji :
Renault Kangoo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
21,700
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
123442
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Reno kongoo 1.9 2001 model 2002
Km .217000
Ju mir pres.
Informata rreth publikuesit
adrin
Pejë
049-846-277 -044-251-461
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »