SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet golf 5
Çmimi :
€6,700.00
Kategoria :
Postuar :
14 Maj '16
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
193,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
123443
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes golf ,5 1.9 tdi viti 2005 esht sportllain ka te kaluara 193000 , posedon senzor shiu esht i mirmbajtur mir tel 045 60o 579

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Irfan
044273 429
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »