SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
pikap wv tdi 2001
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
123452
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pikp tdi 1.9 viti 2001 diezel , rks regjistrim deri nentor 2016


044 229994
Informata rreth publikuesit
b
Prishtinë
044229994
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »