SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi 80-1.9 tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Janar '17
Lloji :
Audi 80
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1989
ID e produktit :
123474
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eshte ne gjendje shum te mir teknike ulset me nxemje hidraulik mbyllje qendrore sigurim deri me 23-11-2016 e kam prej 2001 eshte ne memer tem

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arton
Malishevë
044583186 dhe ne viber +386-49-842-203
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »