SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW Mpower 330
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Maj '16
Lloji :
BMW 330
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
123482
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW Mpower 330-2001 benzin
Me servis komplet , gomat e reja , frenat etj.
E po sa ardhur prej zvicrres , pa dogan.
Ndrrim i mundshem
Nr. Tel 044426088
Informata rreth publikuesit
Gëzim
Pristina
044426088
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »