SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Motorr tomos
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
14 Maj '16
Lloji :
KTM
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
123483
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes motorr tomos i vitit 1981 ne gjendje perfekte pa asnje defekt per me shume na kontaktoni.
049229825
Informata rreth publikuesit
pjeter.shala97
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »