SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedez
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Maj '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
244,309
Motori (kubik) :
220.00
Viti :
2004
ID e produktit :
123499
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedez 200 dizel boj ndrrim me BMWx5 ose730

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hasani Pirun
Prizren
044 614 489
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »