SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Golf 6 2.0 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:14
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
176,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Gjurmues
ID e produktit :
123505
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Auto Salloni Florenti
Shes Shitet
Volkswagen
Golf 6
2.0 TDI
Manuel 5 Shpejtesi
Klim
Karriga me Dirigjim
Abs
Esp
Senzora Shiu
Airbag
Cd-player
Day Light
Board Computer
Tempomat
Sistem Auto ndezje
Goma te mira te veres per Golf 6
Viti 2009
Ndertimi : 5 Dyer
Ulese : 5
Ngjyra : Zeze Metalike
CCM : 1986
KW : 81
Vetura posedon 1 qeles
Km : 178.000
Vetura Eshte me Dogan ( Depo Doganore ) Prejardhje nga Gjermania
Vetura gjendet ne Auto Salloni Florenti Prishtinë - çagllavic
Kontakti : 044 845 548 dhe Viber +377 44 845 548
Mund te Telefonini ose te Shkruani Gjdo ditë nga ora 09:00 deri 22:00
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Florenti
Prishtinë
044845548
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »