SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touareg v10 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
80,000
Motori (kubik) :
5.00
Viti :
2005
ID e produktit :
123510
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Touareg v10 dizell
ABS, Alarm, Immobiliser,Esp,4x4 CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu,Vajin e sapondrruar,Gomat 4 te reja,i posaardhur,ndrrim i mundshem.
Nr. 049862002
+39 320 2243755(viber)
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hekuran
Malishevë
049862002
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »