SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Pikapat
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Tetor '16
Lloji :
Opel
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
182
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2007
ID e produktit :
123514
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes pikapat opel combo 1.7 cdt idiesel shum i ruajtur dhe i mirmbajtur me te gjitha serviset viti i prodhimit 2007 i sapo ardhur nga jasht dhe i doganuar si dhe shes pikapin citroen 2.0 hdi diesel viti 2001 shum i ruajtur dhe i mirmbajtur me te gjitha serviset e kryera edhe ku osht i ardhur nga jasht dhe ka dogan te paguar

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Visar
044/049-666-361
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »