SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shkoda fabia 2003 + klim
Çmimi :
€2,250.00
Kategoria :
Postuar :
7 Korrik '16
Lloji :
Skoda Fabia
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
123516
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shkoda fabio 1.9 tdi me klim sapo ardhur nga gjermania pa dogan.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alban
Prishtinë
045891273
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »