SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet ose ndrrohet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Maj '16
Lloji :
Peugeot 206
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
270
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2001
ID e produktit :
123520
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mursel
Drenas
049/694/715
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »