SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes veturen Skoda Superb
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Maj '16
Lloji :
Skoda Superb
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
93
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2009
ID e produktit :
123521
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen e ardhur nga zvicra , Skoda Superb e cila posedon librin e rregullt te servisit , vetura eshte e doganuar dhe regjistruar , po ashtu so shtes jane gomat e reja te dimrit me fellne 16inch

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arta
Prishtinë
045595599
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »