SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
motorr 1100
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Maj '16
Lloji :
Suzuki
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
12,000
Motori (kubik) :
1100.00
Viti :
1991
ID e produktit :
123527
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet suzuki 1100 kubik me dogan me homoligim ne gjendje te rregullt viti 91 shum i rujten nr 045318258

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shuka Shuka
Zürich, Switzerland
045318258
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »