SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Velsatis 3.0 DCI
Çmimi :
€6,900.00
Kategoria :
Postuar :
15 Maj '16
Lloji :
Renault Vel Satis
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
74,725
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
123541
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura nuk eshte e doganuar, eshte e ardhur nga Zvicrra dhe ka 70.000 km

nr tel; 044432411 , 049432411
Informata rreth publikuesit
Day Star
Prishtinë
045 645 555
prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »