SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Be Classe 180 CDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Lloji :
Mercedes-Benz B-180
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
176,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2006
ID e produktit :
123551
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Be cllas 180 CDI
Dizel
Viti 2006
Opsione
Panaram
7 Shpejsi
Klima Tronik
Tempomat
Esp
Abs
Fellne Guma Te reja
Dritat me llupa
Karrika me Nxemjet
Mbyllje qëndrore
Klima tronik automatik
Srs airbag
Pulla në vollon
Mrena i Bardh
Telefon
Tel
044 849 529
049 308 700

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Sallon LuLi
Ferizaj
044849529
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »