SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 2003
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
15 Maj '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
123564
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet golf 4 ne fund te 2002 ngjyr e zez 1.9 tdi me i te kuqe 128 ps full extra shum i rujtun edhe ne gjendje shum te mir pune

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhafer
Kosovo
044330068
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »