SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL ZAFIRA 2.2 DIESEL
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
15 Maj '16
Lloji :
Opel Zafira
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
207,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Radio, Airbags
ID e produktit :
123584
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel zafira 2.2 diesel, kilometrat e garantuara me libra servisit, servisat ika tkrym me kohe gjith, regjistrim edhe 4muj,regjistrimi dhe pronari i pare ne kosov,vetura osht tip top me klim gjithqka nrregull mundeni me kontaktu per me pa edhe vet, hargjimet i ka te vogla, 7 ulse, qmimi negociueshem.
+38649128154
Informata rreth publikuesit
Labinot
Vushtrri
049128154
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »