SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF V 1.9 TDI 4X4 SPOTRLUNE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,300
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
123585
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF 5 1.9 TDI 4X4
POSARDHUR I DOGANUAR
GJENDJE PERFEKTE
Informata rreth publikuesit
auto sallon ferrari
Prishtinë
+37745262726
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »