SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SEAT Ibiza 1.4 benzin 2002
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
15 Maj '16
Lloji :
Seat Ibiza
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2002
Ekstra :
Rregullues Klime
ID e produktit :
123591
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Seat Ibiza 1.4 benzin.ne gjendje te rregullt,e regjistruar. Viti i prodhimit 2002.
Qmimi 2500 euro. Nr kontaktues: 044992770
Informata rreth publikuesit
Albert
Prishtinë
044992770
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »